Washington, DC

Informacje, które mogą być przydatne dla Twojej podróży.

Zdjęcia Washington, DC
 
 
 
 
 
 
 
Zdjęcia Washington, DC w Panoramio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kategorii handlowych Washington, DC
Kategorie informacji
Porady podróży i ostrzeżenia Washington, DC
Turystyka Każdego roku w Waszyngtonie z zadowoleniem szesnaście milionów ludzi odwiedzających do jej miasta. W kanadyjskiej stolicy, są dosłownie setki rzeczy do zrobienia i atrakcji do zobaczenia, i jako centrum mocy wolnego świata, jest ciekawym miejscem. Istnieje prawie 50 muzeów i większość z nich jest. Aby dać wyobrażenie o wielkości i zakresu tych atrakcji (muzea tylko) wystarczy tylko wziąć pod uwagę: trwa wiele dni po prostu zrobić to przez wszystkie sale i artefakty z Smithsonian National Museum Historii Naturalnej. Nie wszystkie muzea są tak rozległe, jak Muzeum Historii Naturalnej, ale nadaje się do pojęcia dlaczego Washington, DC ma takie atrakcyjne magnetyzm i odwiedzających powodu powrotu raz po raz. Jeśli plan jest przygotowany do tego, można czytać zabytków DC, bez zobaczenia tego samego atrakcją dwa razy. Oprócz kilkudziesięciu muzeów i pomników, mamy ochotę wymienić inne darmowe atrakcje, takie jak zwiedzanie Biuro Drukowanie i grawerowanie, gdzie można zobaczyć pieniądze dosłownie wykonane, zwiedzanie Katedry Narodowej (niesamowite widowisko w sobie) i National Zoo, aby zobaczyć słynny Pandy Giant.
Cultura Znajdź najlepsze w Waszyngtonie kultury i sztuki. Szukaj naszych Washington DC kalendarz imprez, Virginia kalendarz imprez lub Maryland kalendarz imprez znaleźć zabawy kulturalnej lub sztuk scenicznych wydarzeń w okolicy Waszyngtonu. Dowiedz się więcej o szczególnych wydarzeń w Maryland, Virginia i Washington - festiwale muzyczne, festiwale filmowe, festiwale wina i lokalnych imprez i kultury. Zastanów się, jak złapać specjalne Washington DC wykonywania przypadku sztuki lub trochę kultury Washington dziś.
Zabytki Washington, DC jest doskonałym miejscem zarówno dla osób i rodzin, aby odwiedzić i zbadać. Nie jest tak dużo do zrobienia i zobaczenia, nie mógłby zrobić to wszystko w jeden przelot, więc do planowania mniej stresujące I już ułożyła listę dziesięciu najlepszych trzeba zobaczyć zabytki i atrakcji. Moja lista obejmuje wycieczki z przewodnikiem, a także muzea, zabytki i wiele wolnych miejsc i działań powiatu ma do zaoferowania.
Jedzenie i picie Pisarzy żywności poza miastem, jak mówić o sceny kulinarnej Waszyngtonu tak, jakby nowo wejść w swój własny. Są w kontakcie. Prawda jest taka, że ​​kapitał został uprawy pozazdroszczenia stabilny restauracji naprawdę doskonałe stopniowo przez około 10 lat - i "doskonałe", nie musi oznaczać, wyśmienitą kuchnię / drogie. Na przykład, specjalność starego zegara Jaleo jest jego małe płytki autentycznych hiszpańskie tapas, w cenie $ 5 do $ 10, a pudełko przybysz oferuje pełny obiad z drewna, świeże ryby z grilla i dwa pyszne strony mieszkania 13 dolarów.
Hotele Historia i luksus łączą się na doświadczenie, jak żaden inny w Hotel Monaco Washington DC. Luksusowy hotel butikowy, który wywołuje Penn Quarter / Chinatown domu, usytuowany naprzeciwko Muzeum Narodowego w Smithsonian Portret i zaledwie kilka kroków od Verizon Center, International Spy Museum i National Mall, nasz butik Kimpton Hotel oferuje wspaniałą gościnność w lokalizacji kapitału.

Washington, DC, Stany Zjednoczone (USA)

Piątek 28, Luty