Festiwal Tulipanów+Amsterdam

Quality Travel

Już niebawem Dzień Kobiet. Z tej okazji Quality Travel oferuje 200 zł rabatu dla Pań na Festiwal Tulipanów i Amsterdam!
Oferta obowiązuje od 1. 03. do 8. 03. 2014
Warunkiem otrzymania rabatu jest dokonanie rezerwacji : kobieta + mężczyzna, przy czym mężczyzna płaci pełną kwotę 599 zł, natomiast kobieta 399 zł.
1 DZIEŃ Przejazd przez Polskę oraz Niemcy do Holandii.


2 DZIEŃ Przyjazd do KEUKENHOF fantastycznego ogródu o powierzchni 32 hektarów na którym rośnie ponad 7 milionów tulipanów, żonkili, hiacyntów. Warto przywitać wiosnę w największym wiosennym ogrodzie świata. Czas na zwiedzanie. W godzinach popołudniowych, przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.


3 DZIEŃ Śniadanie, zwiedzanie Amsterdamu zwanego Wenecją Północy. Pałac Królewski stojący przy Placu Dam. Wizyta w szlifierni diamentów, Spacer po siedemnastowiecznym centrum. Rijksmuseum Amsterdam( czas na indywidualne zwiedzanie) – narodowe muzeum holenderskie z niezwykłą kolekcją sztuki od XI wieku, wraz ze słynnymi dziełami Rembrandta. Rejs statkiem po kanałach miasta które są na liście UNESCO od 2010. Czas wolny na zakup pamiątek i indywidualne zwiedzanie. Wieczorem dla zainteresowanych spacer po Amsterdam Red Light District ( Dzielnica Czerwonych Latarni ) która odkrywa inną osobliwość miasta. Wieczorem wyjazd w stronę Polski.


4 DZIEŃ Przejazd przez Niemcy i Polskę. Zakończenie wycieczki w godzinach przedpołudniowych/popołudniowych

E-mail: rezerwacje1111@qtravel.com.pl
Telefon: +48-22 290-30-30

Rezerwuj hotel
Od:
Aż do:

Galeria zdjęć

Polska, Warszawa