Karnawał w Wenecji

Quality Travel

Super Promocja Last Minute !

Tylko teraz 23 % rabatu na Karnawał w Wenecji.
Cena katalogowa 899 zł
Aktualna cena 692 zł

Marzysz o szalonym zakończeniu Karnawału?
Masz ochotę na odrobinę szaleństwa?

Wyjedź z nami do Wenecji i weź udział w najsłynniejszym Karnawale Europy, porównywalnym do Karnawału w Rio De Janeiro.

Wenecja na czas Karnawału staje się miejscem balów, pochodów i zabaw. Do miasta przybywają liczni turyści z przygotowanymi strojami, których niezbędny element stanowi maska. Na wystawach sklepowych pojawiają się stroje z epoki, które można kupić lub wypożyczyć. Całą podniosłą i tajemniczą atmosferę wzbogacają wspaniałe zabytki architektury, stanowiące kulisy Karnawału.
Zostań jednym z tysiąca uczestników Karnawału i baw się na ulicach Wenecji.
Oprócz świetnej zabawy karnawałowej zwiedzisz Wenecję, Padwę i Weronę.


1 DZIEŃ : Przejazd z przerwami przez Polskę i Czechy do Włoch.


2 DZIEŃ: Dalszy przejazd z przerwami do Włoch do hotelu w okolicach Werony lub Padwy. Obiadokolacja, nocleg.


3 DZIEŃ: Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie Padwy Bazylika św Antoniego, Uniwersytet, Starówka, przejazd do Werony zwiedzanie: Arena z I wieku, Kościółek Santa Maria Della Antica z grobowcami Scaligerich, słynny balkonik Julii po zwiedzaniu przejazd do hotelu w okolicach Wenecji ( Lido Di Jesolo ) obiadokolacja, nocleg.


4 DZIEŃ: Śniadanie, wyjazd do Wenecji na zwiedzanie miasta Plac św Marka, Bazylika św Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Wieża Zegarowa, Dzwonnica, Spacer do Mostu Rialto. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie, uczestnictwo w przedstawieniach, zabawach, koncertach. Wieczorne uczestnictwo w zakończeniu Karnawału na placu św Marka ( przepłynięcie gondolierów z pochodniami, dzwony z Bazyliki św Marka obwieszczające zakończenie karnawału) Po zakończeniu wyjazd do Polski.


5 DZIEŃ: Przejazd z przerwami do Polski. Zakończenie wycieczki.Biuro zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie, szczególnie zmiany kolejności zwiedzania poszczególnych obiektów.


Single bez dopłat!

Nie obawiaj się wysokich dopłat za pokój jednoosobowy! Wyrażając zgodę na dokwaterowanie do pokoju dwuosobowego(z osobą tej samej płci) masz możliwość zaoszczędzenia. Dopłacą tylko te osoby, które chcą mieć zagwarantowany pokój jednoosobowy. Oferta dotyczy wszystkich wycieczek i wczasów organizowanych przez Quality Travel.

E-mail: rezerwacje1111@qtravel.com.pl
Telefon: +48-22 290-30-30

Rezerwuj hotel
Od:
Aż do:

Galeria zdjęć

Polska, Warszawa