Niemcy

Informacje, które mogą być przydatne dla Twojej podróży.

Miasta Niemcy  
Informacje o kraju kod państwowy: DE
kontynent: Europa
stolica: Berlin
języki: niemiecki

Członkostwo w UE: tak
Członkostwo w NATO: tak

GSM: 900/1800/3G
GPS: 51 00 N, 9 00 E
energia elektryczna: 230V/50Hz

jednostka monetarna:
Euro Unii Europejskiej: EUR
1EUR = 1.2656 USD


kod telefonu: +49-30

Porady podróży i ostrzeżenia Niemcy
Podróżowanie Infrastruktury transportowej w Niemczech jest jednym z najlepszych w Europie. Jak również w zakresie sieci, doskonałe połączenia pomiędzy różnymi środkami transportu umożliwić wszystkim podróży pomiędzy miejscami szybko i łatwo. W kraju jeździ legendarny 12. 700 km od autostrady i sieć kolejową o prawie 35. 000 km z około 5400 stacji, a pasażerowie mają więcej niż 40 lotnisk do wyboru. Jeśli wolisz, aby zbadać w tempie bardziej zrelaksowany, aby na drobne drogi - jeden w kraju 150 lub tak trasy widokowe być może - albo dlaczego nie pojechać pociągiem linii oddział na wieś? Czy jesteś ozdobny na spotkanie biznesowe lub biorąc niefrasobliwe wycieczki, Niemcy środka transportu w celu dopasowania.
Miasta Jest coś dla każdego w miastach Niemiec i miasta - czy to wielki szum miasta i słynnego architektury, zabytków lub pakowane ulic handlowych, czarujących średniowiecznych domów lub migające klubów. Niewiarygodne, istnieje ponad 10. 000 miast w Niemczech między Morzem Północnym a Alpami. I każdy z nich ma uroku własne. W tych tętniących życiem miejsc, można oczekiwać na koncerty, wydarzenia kulturalne, i wysokiej klasy muzeów. Istnieje również wiele do odkrycia w sposób zabytków i zabytków. Każdego dnia, dużych miastach w Niemczech i romantyczne miasta czekają na odkrycie.
Muzea 4000 lub tak muzea w Niemczech służyć jako światy odkrycie i wykorzystanie ciekawych koncepcji do odkrywania historii i sztuki, technologii i architektury, literatury i świata przyrody. Spodziewaj się wiele momentów "aha"! Mieć wgląd w różne kultury epok w Island Museum w Berlinie, podziwiać sztuki starych mistrzów do epoki nowożytnej w Instytucie Städel we Frankfurcie, i dowiedzieć się o nauki i techniki w światowej sławy Deutsches Museum w Monachium. Niemcy muzea znajdują się informacje, rozrywkę i zabawę. Nuda to już przeszłość! Wiele muzeów w Niemczech obejmuje niesamowity zakres tematów i inspirować wyobraźnię, odkrywania i uczenia się.
Muzyka Niemcy słynie z muzyki klasycznej, ale są też współczesnych artystów, których kariery rozpoczęła się tutaj, jak obchodzone skrzypek David Garrett - a nawet The Beatles. Niemcy są inspiracją! Ten etap stanowi dla kalejdoskop stylów muzycznych: Niemcy szczyci się ponad stu klasycznym w salach koncertowych, często z orkiestrami światowej sławy. Ponadto, zamki, pałace, wspaniałe krajobrazy naturalne, a nawet tory wyścigowe stanowią idealne tło dla różnego rodzaju festiwalach, w tym Międzynarodowego Dixieland Festival w Dreźnie, Rock am Ring na torze Nürburgring, lato Jezioro Chiemsee reggae festiwal i święto Heidelberg Zamek teatru. Tutaj znajdziesz wybór najlepszych festiwali, sal koncertowych i muzyków od baroku do rocka - daj się zainspirować!
Charakter Niemcy wiele dziewiczych krajobrazów naturalnych. Jego flory i fauny jest cudownie zróżnicowane i często unikatowe - idealne do doświadczania natury w najlepszym wydaniu. Niemiec rezerwaty przyrody, rezerwaty biosfery i parków narodowych zrobić wielką pracę z ochrony krajobrazu, zachowując bardzo atrakcyjne dla zwiedzających. Czy zupełnie dziewiczych lub kształtowane przez ręce człowieka, wiele z tych miejsc są unikalne na całym świecie. Podziwianie scenerii pieszo, konno, na rowerze lub na pokładzie statku, przybliża do natury, daje głębokie poczucie relaksu, i sprawia, że ​​czujesz się jednością ze swoim otoczeniem. Zapraszamy do Niemiec i doświadczenie to dla siebie! Przyroda w najlepszym wydaniu! Niemcy nie mniej niż trzynaście parki narodowe, których krajobrazy, różnorodność biologiczną i często rzadkich roślin i zwierząt są uważane za godne ochrony. A oni tylko czekają na odkrycie
Hotele Niemcy w hotelach, pensjonatach i innych rodzajów zakwaterowania są jednymi z najlepszych w Europie. Wynoszą one od podstawowych kempingowych do luksusowych gwiazdkowe hotele klasy i zaspokoić wszystkie potrzeby, w tym osób niepełnosprawnych. Tradycyjne lub ultra-nowoczesny, ale zawsze przyjemne, zakwaterowanie w Niemczech stanowi wyjątkową wartość dla pieniędzy. Goście zawsze na pierwszym miejscu, czy jesteś pobyt na kempingu, zakwaterowanie z własnym wyżywieniem, na statku rejs po rzece, w poradni specjalistycznej lub w hotelu z gwiazdek. Analizy i opinie o sieci społeczne pokazują, że mogą cieszyć wysokie standardy jakości, profesjonalna obsługa i przyjazny personel wszędzie w Niemczech. Rezerwacji można dokonać bezpośrednio z hotelu, za pośrednictwem renomowanych biur podróży lub przez organizatora wycieczki, w Niemczech lub w swoim kraju. Cieszymy się na spotkanie z Państwem.
Zakupy Niemcy Zakupy to przyjemność życiową nie tylko dla mieszkańców, ale także dla turystów odwiedzających to miejsce. Istnieją niezliczone sklepy w Niemczech kupić wszystko od codziennego użytku na produkty luksusowe. Niektóre z ulubionych elementów zakupy w Niemczech są rzeźby w drewnie, pozytywki, sztućce, lokalne kostiumy, takich jak Lederhosen, dirndls i tak dalej. Centrów handlowych w Niemczech są: Friedrichstrasse, Berlin Centro Oberhausen Wertheim Village Munich City Center Góry Harz są znane zabawki i rzeźby i Lipsku na instrumenty muzyczne. W urządzeniach można odwiedzić Media Markt i Saturn. Ikea i Moebel Martin znane są meble. Real, Globus Handelshof i Kaufland sprzedaje towary gospodarstwa domowego, odzież, artykuły spożywcze, itp. W przypadku towarów zniżki, może o jeden krok do sklepów takich jak Aldi i Lidl.

Berlin, Niemcy

Wtorek 25, Styczeń

Z wikipedii o Niemcy

Niemcy (Republika Federalna Niemiec, RFN ; niem. : Deutschland lub Bundesrepublik Deutschland, BRD,,) – państwo federacyjne położone w Europie, będące członkiem Unii Europejskiej (UE), Unii Zachodnioeuropejskiej (UZE), G8, ONZ oraz NATO. Stolicą Niemiec jest Berlin (przed połączeniem z NRD – Bonn, obecnie noszące tytuł miasta federalnego). Językiem oficjalnym jest język niemiecki.

Niemcy leżą między Morzem Północnym i Morzem Bałtyckim na północy, Alpami na południu, rzeką Ren na zachodzie i Odrą na wschodzie. Graniczą na północy z Danią, na wschodzie z Polską, na południowym wschodzie z Czechami, na południu z Austrią i Szwajcarią, a na zachodzie z Francją, Luksemburgiem, Belgią i Holandią. Państwo niemieckie jest federacją złożoną z 16 krajów związkowych (Landów).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Rezerwuj hotel
Od:
Aż do:

Galeria zdjęć

Niemcy, Berlin